Belenco Mutfak

Hızlı Bağlantılar

Belenco Mutfak

%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco, sektörün en iyi tezgah markalarından biri olarak üstün nitelikli polimerlerden (bağlayıcılardan) imal edilmiş yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip yüzeyleri üretmektedir. Kimyasallara dayanıklı, gözeneksiz yapısı ile hijyenik ve lekelenmeye dirençli, en son teknoloji ürünü Belenco tezgah modelleri, mutfak ve banyolardan, restoran ve otellere kadar farklı kullanım alanlarında karşımıza çıkmaktadır.

Zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında, banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minimum bakım gerektiren Belenco tezgah özellikleri ile yaşam alanlarına kalite katmak isteyenlerin tercihlerinden biri olmaktadır. Belenco markasının kendine özgü avantajları ve özelliklerini öğrenmek.

Belenco tezgahlar, kuvarsın tüm karakteristik özelliklerini taşımaktadır. Dayanıklılığı ile bilinen kuvars, yüksek çizilme ve aşınma dayanımı ile Belenco yüzeylerini taçlandırır. Yoğun doğrama ve kesme işlemlerinin yapıldığı tezgahlarda bile uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü güzelliğini korumasıyla dikkat çeker.

Belenco tezgah özellikleri listemizi tamamladığımıza göre sırada Belenco tezgah kullanım alanları var. Belenco tezgah kullanım alanı olarak en çok tercih edilen yerlerin mutfak ve banyolar olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Belenco tezgahlar dışında zemin ve cephe kaplamalarında, merdiven ve göbek uygulamalarında, servis bankoları, duvar panellerinde de uygulanabilir.

bize ulaşın

Konumumuz

Copyright © 2022 Venio, Granit Marketi. Tüm Hakları Saklıdır.