Coante Mutfak

Hızlı Bağlantılar

Coante Mutfak

Coante mermer sayesinde üretilmiş tezgahların temel özelliklerine bakıldığında, çok yüksek sertliğe sahip bir tezgah elde edildiği görülebilir. Daha önce bahsedildiği üzere parlak ve göz alıcı bir görüntüsü olduğu için estetik bir sonuçta ortaya çıkarmaktadır. Aslında bu ürünlerin tezgah kullanımı için tercih edilmesinde yüksek dayanıklılık ve leke tutmaz bir özellik bulunması da ön plana alınabilir.

Sahip olduğu cezbedici özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, Coante tezgah ürünleri çizilmeye daha dirençli ve kimyasallara karşı daha dayanıklı bir yapı ortaya koymaktadır. Bu bağlamda tezgah başta olmak üzere aslında bu taş çeşidi merdiven veya zemin döşemesi gibi noktalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle mutfak tezgahı konusunda klasik mutfaklarda veya ada mutfaklarda hijyenik özelliği ile şık bir kullanım ortaya çıkarmaktadır.
Sıvıyı emmeyen, çizilmeyen, çatlamayan ve dayanıklı bir yapıya sahip olması ile bilinen Coante tezgah istenilen her an pratik bir şekilde temizlenebilir. Bu anlamda evinizdeki pratik temizlik malzemelerini kullanmanız dahi yeterli olabilir.

bize ulaşın

Konumumuz

Copyright © 2022 Venio, Granit Marketi. Tüm Hakları Saklıdır.