Çimstone Mutfak

Hızlı Bağlantılar

Çimstone Mutfak

Tezgah tasarımlarında her geçen gün yeni modeller ve malzemeler sektöre giriş yapıyor. Ancak en güvenilir olanlar genellikle en çok tercih edilenler oluyor. Akrilik ve Corian gibi dayanıklı ve şık olan Çimstone tezgahlar da son zamanların en beğenilen tezgahlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Çimstone, merak edenler için mermer ve granit gibi her mekanda kullanılabilen çizilmez ve sert bir görünüme sahip dekorasyon öğesidir. Granitin uzun yıllar kullanılması sonucunda renginde oluşan matlıklar ve kırılan bölgelerinde bakteri oluşturması gibi bazı olumsuzluklar nedeniyle alternatif bir çözüm olarak çimstone ürünü üretilmiştir. Çimstone tezgah tasarımı kuvars kristalleri ve doğal taşlar ile yapılmaktadır.

Çimstone dekorasyon malzemesi kuvars özelliği nedeniyle kolayca kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir parlaklığa sahiptir. Mekanlarınızı şık bir görünüme kavuşturan Çimstone tezgah modelleri hem daha sağlıklı, hem de daha şık bir görünüm isteyenlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir.

Çimstone mutfak tezgahı olarak sağlıklı olduğu için önerildiği gibi masalarınızda, sehpalarınızda, merdivenlerde ve banyo tuvalet gibi alanlarda da kullanıma açıktır. Özellikle evinizde merdivenler için çimstone kullanarak hem doğal bir görünüm elde edebilir, hem de temizlik açısından kolaylık sağlayabilirsiniz.

bize ulaşın

Konumumuz

Copyright © 2022 Venio, Granit Marketi. Tüm Hakları Saklıdır.