Mermer Tadilat

Hızlı Bağlantılar

Mermer Tadilat


Estetik bir görünüme sahip olması ve dayanıklılığı nedeniyle sanatsal alanlarda kullanılmaya başlanan mermer bugün inşaat sektörü ve ev dekorasyon uygulamalarında da sıkça kullanılmaya başlanmıştır.
İnşaat sektöründe mermer, binaların iç ve dış kaplamalarında, yer döşemelerinde, merdiven basamaklarında, mutfak ve banyolarda ve taşıyıcı sütunlarda kullanılabilmektedir.
mermer ev dekorasyonu Çatlak, Kırık, Çürük Damar, Delik ve Boşluk Durumu; Blok halindeki birinci sınıf mermerlerde, kaliteye olumsuz yönde tesir eden kusurlardan çatlak, kırık, çürük damar, delik ve boşluklar göz ile fark edilebilir büyüklüklerde olmamalıdır. Bunun dışında birinci sınıf plaka halindeki mermerlerde, kaliteye olumsuz yönde tesir eden kusurlardan kırık, çatlak ve çürük damar, delik ve boşluk bulunmamalıdır. Ayrıca, ikinci sınıf plaka ve blok mermerlerde de, kaliteye olumsuz yönde tesir eden kusurlardan kırık, çatlak ve çürük damarlar her 10 x 10 cm ‘ lik alanda 1 cm ‘ den büyük olmamalı, delik ve boşluklar ise her 10 x 10 cm ‘ lik alanda en fazla 1 cm2 ‘ lik alana tekabül edecek şekilde olmalıdır.
Mermer fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

bize ulaşın

Konumumuz

Copyright © 2022 Venio, Granit Marketi. Tüm Hakları Saklıdır.